قلم گلکسی نوت ۱۰ احتمالاً به یک دوربین مجهز می‌شود

قلم گلکسی نوت 10

بر اساس پتنت تازه‌ای که سامسونگ در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده آمریکا یا USPTO منتشر کرده، به نظر می‌رسد که قلم گلکسی نوت ۱۰ یا همان S Pen به یک دوربین مجهز می‌شود.

این روش می‌تواند متد جدید برای حذف تمامی بریدگی‌های موجود در بالای نمایشگرپرچمداران سامسونگ باشد تا دوربین تعبیه شده در قلم گلکسی نوت ۱۰ وظیفه دوربین سلفی را بر عهده بگیرد.

طرح‌های به نمایش گذاشته شده در پتنت سامسونگ نشان می‌دهد که تغییرات مهمی در قلم S Pen ایجاد می‌شود که ربطی به گوشی نخواهد داشت. به طور خلاصه می‌توان گفت که بر اساس این پتنت، دوربینی شامل یک لنز و سنسور تصویر در بالای قلم گلکسی نوت ۱۰ تعبیه خواهد شد.

یک کلید فیزیکی نیز برای کنترل دوربین مذکور به قلم اضافه خواهد شد. این در حالی است که کلید فیزیکی دیگری روی قسمت پایینی این قلم قرار خواهد گرفت که میزان بزرگنمایی یا زوم را کنترل می‌کند.

با مطالعه این پتنت می‌توان نتیجه گرفت که این ویژگی مطمئناً به قلم‌های سری گلکسی نوت اضافه خواهد شد اما اینکه دوربین یاد شده در قلم گلکسی نوت ۱۰ نیز تعبیه گردد، در هالی از ابهام قرار دارد.

با اینکه اضافه کردن این قابلیت به قلم S Pen، آن را به گجتی چند منظوره بدل می‌کند اما بعید است سامسونگ، دوربین سلفی را به کلی در پرچمداران سری نوت خود حذف کند.

در واقع مشخص نیست که این قابلیت، جایگزینی برای دوربین سلفی در گلکسی نوت ۱۰ باشد. در حال حاضر تنها این احتمال وجود دارد که کاربران بتوانند از قلم S Pen پرچمداران سامسونگ برای عکسبرداری استفاده کنند.

 

 

 

منبع:دیجیاتو

Gooshim

 

پست‎های مرتبط:

آیفون‌ ۲۰۱۹ اپل با گواهی IP68 در برابر نفوذ آب مقاوم خواهند بود

انتظار می‌رود که آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل نیز همانند آیفون XR،...

افشای مشخصات آیفون ۱۱ توسط هندی‌ها؛ از باتری پر ظرفیت تا دوربین قدرتمند

در هفته های گذشته تعدادی رندر از آیفون ۱۱ منتشر شده...

سامسونگ، ۱۸ آبان از گوشی تاشوی W2019 رونمایی می‌کند

تا‌کنون چندین شایعه در‌ مورد گوشی W2019 سامسونگ منتشر شده؛ اما اکنون...

x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield