پُرفروش ترین آیفون ۲۰۱۸ کدام خواهد بود؟

گزارشی از وبسایت خبری «the bell» از کره جنوبی اعلام کرده که اپل بیشترین تعداد نمایشگر(پُرفروش ترین آیفون ۲۰۱۸) را برای نسخه پلاس آیفون ۲۰۱۸ در نظر گرفته است.

تا کنون می دانیم که اپل در شهریور تا مهر ماه سه مدل آیفون معرفی می کند: دو مدل بهره مند از نمایشگرهای OLED با اندازه ۵.۸ و ۶.۵ اینچی به عنوان جایگزین هایی برای آیفون ۱۰، در کنار یک نمونه ارزان قیمت تر که از نمایشگر ۶.۱ اینچی LCD بهره می برد.

در این گزارش که ادعا شده به واسطه منابعی از زنجیره تأمین اپل به دست آمده، تعداد ۴۵ میلیون نمایشگر برای نسخه پلاس جایگزین آیفون ۱۰ با نمایشگر ۶.۴۶ اینچی پیشبینی شده، در حالی که این میزان برای نمایشگر ۵.۸ اینچی جایگزین آیفون ۱۰ برابر ۲۵ میلیون و برای آیفون ارزان قیمت تر، ۳۰ میلیون است.

در صورت صحت این موضوع، می توان گفت که  کمی کمتر از حدود نیمی از نمایشگرهای سفارش داده شده سه مدل آیفون ۲۰۱۸ تنها به مدل پلاس اختصاص خواهد داشت.

البته در گزارش اشاره شده که این پیشبینی می تواند تغییر کند، زیرا اپل میزان سفارشات را بر اساس تقاضای مشتریان تنظیم می کند. با این حال به نظر می رسد اپل انتظار دارد بزرگترین آیفون تمام دوران (از حیث نمایشگر) در واقع محبوب ترین نمونه بین سه مدل سال ۲۰۱۸ باشد.

با این حال اعداد اخیر با پیشبینی فروش ۱۰۰ میلیون آیفون ارزان قیمت تر ۶.۱ اینچی در تضاد است. البته نباید فراموش کرد که پیش از این اعلام شده بود که اپل احتمالاً  در زمینه کیفیت مورد نظر خود برای نمایشگر های این آیفون به مشکل بر خورده بود و احتمالاً آیفون دارای نمایشگر LCD با مدتی تأخیر و پس از آیفون های دارای نمایشگر OLED روانه بازار خواهد شد.

به طور خلاصه باید گفت که احتمالاً از دید اپل، بزرگترین آیفون ۲۰۱۸ بیشترین توجهات و پُرفروش ترین آیفون ۲۰۱۸ را به خود جلب خواهد کرد. با این حال فراموش نکنیم که تا زمان عرضه آیفون ها و بسته به واکنش مشتری ها، ممکن است میزان سفارشات برای نمایشگرها تغییر کند.

منبع: دیجیاتو

Gooshim

 

پست‎های مرتبط:

Nokia 9 PureView

تصویر Nokia 9 PureView  با دوربین پنج‌گانه فاش شد

به‌تازگی تصویر مطبوعاتی Nokia 9 PureView  منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی دوربین...

تصاویر جدیدی از آنر مجیک ۲ فاش شد

تصاویر تازه‌ای از آنر مجیک ۲ ، گوشی جدید شرکت...

آیفون های ۲۰۱۹ با فیس آیدی پیشرفته راهی بازار خواهد شد

با توجه به یادداشت جدید تحلیلگر قابل اعتماد اپل، مینگ‌چی‌کو، آیفون‌های...

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →